Ziedot

PALĪDZI DELNAI CĪŅĀ AR KORUPCIJU!

Vēlies atbalstīt tādas sabiedrības veidošanu Latvijā, kas ir neiecietīga pret korupciju? Ziedo un stiprini Delnas spēju reaģēt uz aktuāliem notikumiem sabiedrības interešu labā! Katrs ziedojums mūs iedvesmo turpināt informēt sabiedrību, izgaismot nelikumības un iestāties par likuma un rīcībpolitikas izmaiņām, kas mazina korupcijas riskus un veicina atklātību.

KĀ ZIEDOT DELNAI?

Jūsu ziedojums Delnai dod rīcības brīvību, lai mēs spētu reaģēt sabiedrības interešu labā!

Delnai var ziedot 2 veidos:
1) Internetbankas pārskaitījuma veidā uz bankas kontu,
2) Ar PayPal pārskaitījumu.

 

1. Rekvizīti ziedojumam ar internetbankas pārskaitījumu uz Delnas bankas kontu

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”

Reģistrācijas Nr. 40008037054
Juridiskā adrese: Citadeles iela 8, Rīga, LV 1010

Bankas nosaukums: AS “SEB banka”

Konts:LV34UNLA0050022979830
Adrese: Meistaru iela 1, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076
Bankas BIC/SWIFT kods: UNLALV2X

2. Ar maksājumu karti vai PayPal:

Lai veiktu maksājumu ar internetbankas vai PayPal starpniecību, lūgums, sekot norādēm Delnas mājas lapā šeit

 

KĀPĒC ZIEDOT DELNAI?

Delnai nav pastāvīga finansējuma avota. Finansējums galvenokārt tiek iegūts, uzvarot projektu konkursos.

Lai arī projekti ir galvenais Delnas finansējuma ieguves avots, tas uzliek ierobežojumus Delnas pamatfunkcijas – korupcijas sargsuņa – pildīšanai, jo projektiem ir relatīvi šauri mērķi, īsi termiņi un izdevumu ierobežojumi. Stabils finansējums no dažādiem avotiem Delnai ir ļoti būtisks, jo tas ir Delnas darbības neatkarības un efektivitātes garants.

Delna pieņem ziedojumus gan naudas, gan citā veidā - graudā vai brīvprātīgo darbā, ja vien šī ziedojuma pieņemšana neapdraud Delnas neatkarību tās statūtos noteikto mērķu izpildē, reputāciju un godaprātu. Jūs varat ziedot gan Delnas vispārīgajiem mērķiem, gan arī, sazinoties ar Delnas biroju, konkrētam šobrīd īstenotam Delnas projektam – piemēram, mājas lapai Kandidatiuzdelnas.lv.

Jūs varat būt droši, ka nauda tiks izmantota tikai norādītajam mērķim. To paredz gan likums, gan Delnas godaprāts.

Ja atsūtīsiet mums savu kontaktinformāciju, mēs atskaitīsimies par tieši Jūsu ziedojuma izlietojumu.Ziedojumu pieņemšanā Delna vadās no starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International vadlīnijām.

 

NODOKĻU ATLAIDES PAR ZIEDOJUMU

Sabiedrībai par atklātību Delna ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss (Latvijas Republikas Finanšu ministrijas 2005.gada 21.oktobra lēmums nr.506 par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai „Sabiedrība par atklātību – Delna” | Biedrības reģistrācijas apliecība)

Līdz ar to Delnas ziedotājiem ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atvieglojumus saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Juridiskām personām pienākas uzņēmuma ienākumu nodokļa atlaide 85% apmērā no ziedojuma summas, taču kopējā atlaide nedrīkst pārsniegt 20% no nodokļa kopējās summas. Piemēram, ja Delnai ziedojat EUR 1000, uzņēmums drīkst no VID maksājamās UIN summas ieturēt EUR 850. Plašāk likuma “Par uzņēmēju ienākuma nodokli” 20.prim pantā.

Fiziskām personām pienākas 23% Iedzīvotāju ienākumu nodokļa atmaksa no ziedojuma summas, ja tiek iesniegts pieprasījums VID.

 

Paldies visiem, kas jau ir atbalstījuši šīs mājas lapas darbību!

Paldies visiem, kas jau ir atbalstījuši vai plāno atbalstīt Delnu!

Kopā mēs varam panākt pārmaiņas!

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 18.07.2017

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!