Kandidātu arhīvs

Vilnis Ķirsis
Medijos:

Ar partiju nesaskaņota individuālā kampaņa

V.Ķirsis ir viens no tiem „Vienotības” jaunpienācējiem, kam tika pārmesta ar partiju nesaskaņota individuālā priekšvēlēšanu reklāmas kampaņa. Iedzīvotāju pastkastītēs nonāca avīzes, kurās tika reklamēti atsevišķi kandidāti, tostarp V.Ķirsis.

Individuālās kampaņas nav aizliegtas, bet, kā vēlāk sacīja „Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars, tās nav bijušas saskaņotas ar partiju. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārbauda individuālo kampaņu izdevumus, un pastāv iespēja, ka pārkāpumu gadījumā partijai tos var nākties atmaksāt budžetā vai pat tai var tikt atteikts valsts finansējums.

V.Ķirsis žurnālistiem sacīja, ka viss darīts likumīgi „Politika, protams, ir ne tikai komandas darbs, bet vienlaicīgi arī konkurences cīņa. Protams, ka kaut kādā brīdī varbūt kāds, kurš šajā cīņā ir zaudējis, var paķert kreņķi, bet tas noteikti ir pārejoši. Politika tomēr ir ambiciozu cilvēku sacensība,” savu rīcību skaidroja deputāts.

V.Ķirsis Vidzemes apgabalā startēja ar 12.numuru un tika no tā ievēlēts ar sesto labāko rezultātu.

Avoti:
Individuālās kampaņas rada satraukumu «Vienotībā». LSM.lv. 08.10.2014.
Vienotībai draud valsts finansējuma atņemšana. LSM.lv. 12.10.2014.

Partiju maiņa

V.Ķirsis bija Zatlera reformu partijas (ZRP) biedrs, no tās ar pagaidu mandātu iekļuva 11.Saeimā. 2014.gada maijā, partijai daloties, kopā ar vairākiem citiem deputātiem iestājās „Vienotībā”, no kuras ievēlēts 12.Saeimā.
 

Ziedojumi partijām

Avots: KNAB, Partiju finanšu datu bāze

VID Valsts amatpersonu deklarācijās un CVK pieejamie dati par parādsaistībām, aizdevumiem un skaidrās naudas uzkrājumiem 2005.-2014.gads  

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.07.2017

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!