Kandidātu arhīvs

Valērijs Agešins
Medijos:

Atrastās informācijas kopsavilkums:

Ar izteikumiem par Krimināllikuma grozījumiem pārkāpis deputāta ētiku

2014. gada martā Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija atzina, ka deputāts Valērijs Agešins, paužot "nekorektu informāciju" saistībā ar Krimināllikuma grozījumiem, pārkāpis Saeimas deputāta ētikas kodeksu. Komisijas deputātu vairākums nolēma V. Agešinam izteikt mutvārdu brīdinājumu, kas tika atzīmēts komisijas protokolā.

Šī lieta tika ierosināta pēc deputāta Andreja Judina (V) iesnieguma, kurā tika norādīts uz V. Agešina pausto "nekorekto informāciju", runājot par Krimināllikuma grozījumiem par PSRS vai nacistiskās Vācijas pret Latviju īstenotās agresijas publisku noliegšanu.

Avoti:
Lastovska A., Saeimas komisija atkārtoti izvērtēs, vai Agešins ar izteikumiem par Krimināllikuma grozījumiem pārkāpis deputāta ētiku, LETA, 09.04.2014.
Leijējs A., Saeimas komisija atzīst, ka Agešins ar izteikumiem par Krimināllikuma grozījumiem pārkāpis deputāta ētiku, LETA, 26.03.2014.
Zvirbulis Ģ., Deputāts šķērsgriezumā, Latvijas Avīze, 17.07.2014.

Uz augšu

Atturējās Saeimas 2011.gada 26.maija balsojumā par piekrišanu kratīšanas izdarīšanai Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietās

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu.

10.Saeimas deputāts V. Agešins balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti.

Uz augšu

Pēdējās izmaiņas veiktas 19.07.2017

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!