Kandidātu arhīvs

Valdis Kalnozols
Medijos:
Atrastās informācijas kopsavilkums
 
Kalnozols lēmumu pārsūdzēja ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeieram, kurš SAB lēmumu atstāja spēkā. 

Avots: https://www.tvnet.lv/4579845/kalnozolam-pielaide-valsts-noslepumam-esot-atteikta-vairaku-iemeslu-del

 

Administratīvais sods par nesadarbošanos ar nodokļu administrācijas amatpersonām

Kalnozolam piemērots naudas sods par nesadarbošanos ar nodokļu administrācijas amatpersonām. Šis lēmums pieņemts Valsts ieņēmumu dienestā, un tas stājies spēkā 2016.gada 23.jūnijā. 

 

Krimināllieta par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu

Politiķis skaidroja, ka lieta ir ģimenes strīds par daudziem jautājumiem, kurā izmantotas visas iespējamās metodes, lai panāktu vēlamo rezultātu. "Ar nožēlu jāatzīst, ka ir personas, kuras ir ieinteresētas publiskā manas ģimenes strīdā," skaidroja pats deputāts. Par vieglu miesas bojājumu nodarīšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz vienam gadam, piespiedu darbu vai naudas sodu. Kā ziņots, Rīgas rajona tiesā 17.martā notika tiesu debates krimināllietā pret Kalnozolu, kurš tikai 2016.gada 18.februārī sāka pildīt parlamentārieša pienākumus. 
Starp apsūdzēto un cietušo tika panākts mierizlīgums, tāpēc lietu izbeidza. Deputāts Kalnozols uz laiku līdz mierizlīguma panākšanai zaudēja deputāta neaizskaramību. Savā aizstāvības runā Saeimas deputātiem par apsūdzībām miesas bojājumu nodarīšanā bijušajai sievai, Kalnozols nāca ar paziņojumiem par to, ka tiesībsargājošajās iestādēs vairākums darbinieku ir sievietes, bet sievietes un vīrieši nav psihofizioloģiski vienlīdzīgi. 

Avoti: Leijējs, A. Saeima izdod Kalnozolu krimināllietas iztiesāšanai. LETA 03.03.2016.

Leijējs, A. Kalnozols atguvis tiesības piedalīties Saeimas sēdēs. LETA 04.04.2016.

https://skaties.lv/zinas/latvija/politika/pec-uzbrauciena-sievietem-deputata-neaizskaramibu-zaude-par-sievas-sisanu-apsudzetais-kalnozols/ 03.03.2016. 

 

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 27.09.2018

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!