Partijas

No sirds Latvijai

2014. gada 5.maijā tika dibināta partija „No sirds Latvijai”, kuras vadītāja ir bijusī Latvijas Valsts kontroliere Inguna Sudraba. Tā veidota uz sabiedriskās organizācijas „Tautas kustība No sirds Latvijai” bāzes.
Partijas valdē ir viena no sabiedriskās organizācijas dibinātājām Diāna Novicka, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas direktors Andris Priekulis, uzņēmēji Raimonds Nipers un Aivars Meija.

NSL Saiemā

Partija ir izveidota nesen, tāpēc tā vēl nav startējusi Saeimas vēlēšanās, kā arī tās biedri 11.Saiemas vēlēšanās nav pārstāvējuši citas partijas Saeimā.

NSL pašvaldībās

Partijas „No sirds Latvijai” sarakstā ir cilvēki, kas jau darbojas pašvaldībās. Guntis Rolis no 2012.gada 1.jūnija tika ievēlēts Rucavas Novada domes izpilddirektora amatā.

NSL Eiropas Parlamentā

Šī partija ir dibināta nesen, tāpēc Eiropas Parlamenta vēlēšanās nav piedalījusies, kā arī tās biedri nav bijuši parlamenta deputātu sastāvā.

PARTIJAS KANDIDĀTI. Šajā datu bāzē ir apkopota informācija par 19 partijas saraksta līderiem 12. Saeimas vēlēšanās - pirmajiem 5 Rīgas un Vidzemes reģionā, pirmajiem 3 Kurzemes, Zemgales un Latgales reģionā. 

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.01.2015

Atpakaļ uz sarakstu

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!