Valdis Kalnozols
Medijos:
Apstiprināts 12.Saeimas deputāta amatā 18/02/2016 uz laiku, kamēr ministra pienākumus pilda deputāti, kuri ievēlēti no Zaļo un Zemnieku savienības Rīgas vēlēšanu apgabala kandidātu saraksta. 06/06/2016 uz laiku nolika deputāta pilnvaras un atsāka tās pildīt Saeimas deputāta Gunta Belēviča vietā. 
 
SAZIŅA AR DEPUTĀTU: Valdis.Kalnozols@saeima.lv
 

AVOTS: www.saeima.lv

 
 

V.Kalnozola komentārs par portālā kandidatiuzdelnas.lv ievietoto profila informāciju: 

Labdien, cienījamā Delna!

Uz jūsu publicēto informāciju vēlos sniegt sekojošus komentārus:
Par 1.;2. un 5. sadaļu. Neuzskatu par korektu, ka Delna publicē šāda satura baumas. Par 3. un 4. sadaļu. Latvijā ir  skaidri zināma shēma , kā Latvijas nodokļu nauda miljonos nokļūst uz valdošo partiju melnajām kasēm. Tikai 2009. gadā KNAB sāka šādu shēmu izmeklēšanu, Pirmajai sievai Ingūnai Grīnertei ar kuru  dibinājām uzņēmumu KALNOZOLS, tika nodotas uzņēmuma daļas. KNAB darbinieki nav atvainojušies Ingūnai Grīnertei par izciesto pazemojumu, kad viņu KNAB darbinieki stundām neprofesionāli pratināja, par it kā iespējamo korupciju. Neizprotu koruptīvas saites, ja cilvēki nevēlas glabāt naudu bankās. 2004. gadā Rīgā atkritumu apsaimniekošanas jomā valdīja divu uzņēmumu Hoetika un Nielsen monopols. Uzskatu, ka Rīgai ik pa 5 gadiem jāizsludina konkurss uzņēmumiem par konkrētu pilsētas rajonu apsaimniekošanu. Esmu strādājis, lai šādu atkritumu apsamniekošanas sistēmu ieviestu.
Par 6. sadaļu. 2002. gada novembrī TB/LNNK kongresā ieguvu vairāk kā 30% biedru atbalstu. 2003. gada pavasarī  TB/LNNK valdošie pārstāvji, izslēdza mani no partijas. 2008. iestājos Latvijas Zaļajā partijā un esmu partijas kongresā ar vairāk kā 50% balsu ievēlēts valdes loceklis.
Ar cieņu,
Kalnozolu Valdis

PS. NEIZPROTU JŪSU VĒLMI VEIDOT ATBILDI 1000 ZĪMĒS , KAS FAKSTISKI NAV IZDARĀMS

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 27.07.2017

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!