Mihails Zemļinskis
Medijos:

Sodīts par nepatiesu ziņu norādīšanu Valsts amatpersonas deklarācijā

Pēc Valsts ieņēmumu dienesta iesnieguma 11.Saeima 2011.gada 15.decembrī piekrita Saskaņas centra deputāta M.Zemļinska saukšanu pie administratīvās atbildības par nepatiesu ziņu sniegšanu Valsts amatpersonas deklarācijā par parādsaistībām un aizdevumiem lielā apmērā.

Nepatiesas ziņas M.Zemļinskis norādījis gan deklarācijā, ko iesniedzis stājoties Valsts amatpersonas amatā 2009.gada 15.jūlijā, gan kārtējā valsts amatpersonas deklarācijā par 2009.gadu, gan arī kārtējā valsts apamtersonas deklarācijā par 2010.gadu.

VID iesniegums Saeimai

Avots: www.saeima.lv

Atturas balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai 2011.gada 26.maijā

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu.

10.Saeimas deputāts Mihails Zemļinskis balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti. Šis balsojums kļuva par būtisku iemeslu 10.Saeimas atlaišanai.


Balsojums

Pēdējās izmaiņas veiktas 16.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!