Ivans Ribakovs
Medijos:

Atrastās informācijas kopsavilkums:

Politiskajā aģitācijā iesaista bērnus

2012.gada septembrī, sākoties jaunajam mācību gadam, apvienība "Saskaņas centrs" (SC) Latgalē pirmklasniekiem dāvināja somas, uz kurām bija izvietota politiskā reklāma. Auduma mugursomās bija iestrādāti atstarotāji, uzlikts SC logo un uzdrukāts partijas nosaukums, bet uz daļas no somām bija arī norāde uz interneta vietni "ribakovs.lv". Saeimas deputāts I.Ribakovs apliecināja, ka par gandrīz 700 latu apdrukāts pustūkstotis somu un tās izdalītas pirmās klases skolēniem Latgales reģionā. Somas esot iegādātas par viņa partijai ziedotajiem līdzekļiem.

I.Ribakobs nenoliedza, ka viens no mērķiem bijusi partijas reklamēšana, savukārt SC līderis Jānis Urbanovičs sacīja, ka somas izskatās "smuki" un esot tikai labi, ka somas netiek dalītas priekšvēlēšanu laikā.

Avoti: LTV1 De Facto. 16.09.2012

Uz augšu


Atturējās Saeimas 2011.gada 26.maija balsojumā par piekrišanu kratīšanas izdarīšanai Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietās

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu.

10.Saeimas deputāts I. Ribakovs balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti.

Avots: Balsošanas rezultāti

Uz augšu

Saeimas vārda izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijā

2010. gada septembrī 9.Saeimas deputāts Igors Ribakovs, kurš tobrīd kandidēja 10.Saeimas vēlēšanās, izplatīja Rīgas iedzīvotāju pastkastītēs savas priekšvēlēšanu aģitācijas lapiņas. Tās bija ievietotas aploksnēs, uz kurām bija ne tikai kandidāta vārds un SC logo, bet arī uzraksts „Vēstule no Saeimas”. Saeimas Juridiskā biroja priekšsēdētājs Gunārs Kusiņš skaidroja, ka viens deputāts nevar reprezentēt visu Saeimu, taču viņš nesaskatīja likumpārkāpumu, jo uz aploksnes bija norādīts arī autora vārds, uzvārds, amats un partijas logo.

Avoti: „SC” aiziet „partizānos”. Latvijas Avīze. 28.09.2010.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!