Igors Zujevs
Medijos:

Atturas balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai 2011.gada 26.maijā

Vērienīga kriminālprocesa ietvaros 2011.gada maijā KNAB vērsās pie 10.Saeimas deputātiem, lūdzot ļaut veikt kratīšanu PLL deputāta Aināra Šlesera dzīvesvietās. Kriminālprocess tika uzsākts par vairāku valsts uzņēmumu amatpersonu veiktiem koruptīviem noziegumiem. Kā noprotams no KNAB sniegtās informācijas, lietas centrā ir A.Šlesers (PLL), un tā ir saistīta ar viņa pastarpinātām īpašumtiesībām vairākos uzņēmumos. Saeimas vairākums neatbalstīja KNAB lūgumu. 
 
10.Saeimas deputāts I.Zujevs balsojumā par A.Šlesera izdošanu kratīšanai atturējās, tādējādi piepulcējoties to deputātu lokam, kuri liedza KNAB veikt operatīvo darbību pret Saeimas deputātu A.Šleseru, nosargājot viņa imunitāti.
 
 
Nelikumīga priekšvēlēšanu aģitācija pirms 2006.gada Saeimas vēlēšanām
 
2006.gadā I.Zujevs, kurš tobrīd bija Rīgas domes deputāts, kandidēja uz Saeimu. 2006.gada jūnijā, īsi pirms priekšvēlēšanu perioda sākuma, Zujevs izplatīja Rīgas iedzīvotāju pastkastītēs skrejlapas ar „atskaiti par padarīto”, kas būtībā bija pašreklāma. Šīs skrejlapas viņš bija drukājis par savu naudu, taču atsacījās tās iekļaut priekšvēlēšanu izdevumos, jo uz tām neesot norādes par viņa kandidēšanu Saeimas vēlēšanās. 
 
Avoti: Valkovska, L. Deputāts «ielien» pastkastītē. Diena. 28.06.2006. 
 
 
 

Pēdējās izmaiņas veiktas 13.06.2016

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!