Arvīds Platpers
Medijos:

KNAB sods par interešu konflikta situāciju Ķekavas domes sēdē

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sodīja A.Platperu ar 50 latu naudas sodu. Birojs bija secinājis, ka 2012.gada oktobrī Ķekavas novada domes deputāts A.Platpers bija nonācis interešu konflikta situācijā, iesniedzot priekšlikumu domes sēdē izskatīt jautājumu par Ķekavas novada kultūras aģentūras vadītāja uzlikto disciplinārsodu viņam kā kultūras aģentūras vīru kora "Ķekava" mākslinieciskajam vadītājam. Viņš arī atbalstījis ierosinājumu iekļaut darba kārtībā jautājumu par disciplinārsoda atcelšanu.

Domes sēdē, kur saskaņā ar KNAB secināto, A.Platpers „pildīja ar Ķekavas novada domes deputāta pienākumiem saistītas darbības, kurās bija personiski ieinteresēts”, viņa priekšlikumi neguva vairākuma atsaucību un izskatīti netika. Deputāti norādīja, ka jautājums pilnībā neatbilst domes darba specifikai, turklāt viņiem nebija zināms otras puses viedoklis par notikušo. A.Platpers sacīja, ka disciplinārsods viņam piešķirts, jo viņš veselības stāvokļa dēļ esot pārtraucis kādu sapulci.

KNAB kā atbildību mīkstinošu apstākli ņēma vērā to, ka A.Platpers ir atzinis savu vainu, vaļsirdīgi nožēlojis izdarīto pārkāpumu un pieļāvis to neapzināti.

Avoti:
Ķekavas novada domes 2012.gada 18.oktobra sēdes protokols
Kristovskis, G. KNAB piemēro 50 latu naudas sodu kordiriģentam Platperam. Leta. 10.11.2013

Pēdējās izmaiņas veiktas 14.12.2014

Lūdzu, autorizējies!

Lai balsotu, lūdzu, autorizējies ar savu sociālo tīklu profilu! Tavi personas dati nebūs pieejami trešajām pusēm!